Jak wybrać odpowiedni wibrator?

Wibrator dla pary

Wibrator jest jednym z podstawowych gadżetów erotycznych, jakie możecie użyć w swojej sypialni. Okazuje się jednak, że jego wybór wcale nie musi być banalnie prosty. Rodzajów tych urządzeń jest obecnie w sklepach naprawdę mnóstwo. Możecie wybierać i dopasowywać swoją nową łóżkową zabawkę do Waszych upodobań. Na co jednak zwrócić uwagę? Jak właściwie wybrać dla siebie wibrator? Oto kilka praktycznych porad.

Rodzaj pieszczot

Wibratory mogą pracować w różnych trybach, na różnych prędkościach i stymulować miejsca intymne w różny sposób. Istnieją wibratory dopochwowe, czy też łechtaczkowe. Może działać klasycznie, czyli poprzez wibracje. Może jednak również muskać łechtaczkę powietrzem, ssać bądź pulsować. Najlepiej będzie, jeśli po prostu wypróbujecie, co lubicie najbardziej i jaki rodzaj stymulacji najbardziej Was rozpala.

Samodzielnie czy z partnerem?

Możesz używać swojego wibratora w sposób „tradycyjny”, czyli samodzielnie, często jako substytut stosunku dla samotnych pań. Posiadanie partnera nie oznacza jednak konieczności rezygnacji z zabawy Twoim ulubionym gadżetem erotycznym. Istnieją bowiem też wibratory dla par. Zbudowane są one w taki sposób, aby łatwo było je zamocować w pochwie, bez zabierania miejsca na penisa. Oznacza to tyle, że wibratory dla par dają przyjemność obojgu partnerom. Kobieta może otrzymywać podwójną stymulację – za pomocą męskiego członka, a także właśnie opisywanego wibratora dla dwojga.

Materiał wykonania

Należy również zadbać o własne bezpieczeństwo. Rodzajów materiałów, z których wykonuje się wibratory, jest naprawdę wiele i zależy to często od rodzaju pieszczot, jaki ma dawać dany model. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy dany materiał jest hipoalergiczny, czy daje się go łatwo czyścić i czy bezpieczne jest stosowanie dodatkowych środków nawilżających na danej powierzchni. Większość wibratorów dostępnych w renomowanych sklepach erotycznych jest pod tym względem doskonale dostosowanych do zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników, dlatego warto dobrze wybrać źródło, gdzie robicie zakupy do Waszej sypialni.

To tylko kilka podstawowych czynników, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy zakupie wibratora. Niezależnie od tego, czy chcecie się cieszyć nim samodzielnie, czy też planujecie zakup wibratora dla par, czy też wolicie pulsowanie, czy chłodny powiew w miejscach intymnych – przemyślcie swój zakup, sprawdźcie wszystkie parametry i wybierzcie tak, aby Wasz nowy nabytek sprawił Wam mnóstwo przyjemności w sypialni.