Lumigo – Producent lamp i oświetlenia kuchennego


Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się produkcją, importem oraz sprzedażą oświetlenia do kuchni. W swojej ofercie posiadamy ponad 10 000 produktów, które bez trudu wkomponujesz w swojej kuchni. Stale śledzimy rynek, trendy i potrzeby naszych klientów dlatego znajdziesz u nas ciekawe propozycje w każdym stylu – nowoczesnym, glamour, industrialnym czy modern classic.

Lumigo.pl to także renomowany sklep oświetleniowy, w którym dokonasz zakupu wybranego modelu lampy do kuchni, ale i również innych pomieszczeń. Posiadamy katalogi produktów w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo zaoferować możemy darmowe doradztwo oraz wysyłkę.

Dlaczego warto kupić lampy do kuchni od Lumigo?

Nasze doświadczenie budujemy od wielu lat, wiemy czego potrzebują nasi klienci, jakie produkty sprawdzą się w Twojej kuchni. Zakupy są w 100% bezpieczne, gwarantujemy możliwość zwrotu towaru przez 14 dni od daty zakupu, rozpatrujemy reklamację.

Produkty zakupione w Lumigo objęte są gwarancją 2,3, a nawet 10-letnią. Posiadamy wiele ciekawych modeli LED, które charakteryzują się nietypowymi kształtami oraz designem.

Wejdź do salonu Lumigo i przekonaj się sam.
https://lumigo.pl/rodzaj/kuchnia-i-jadalnia/

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454