Ardant Sp. z o.o. Lampy do łazienki z ochroną przed wilgocią IP 67


Urządzasz swoją łazienkę i szukasz sprawdzonego oświetlenia z ochroną przed wilgocią IP 67? Firma Ardant Sp z o.o. jest dystrybutorem specjalistycznych lamp oraz opraw, które przeznaczone są do użytku w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz tych, gdzie istnieje ryzyko zachlapania lamp – są to łazienki oraz miejsca na zewnątrz budynku (elewacje).

Lampy tego typu są odporne na warunki atmosferyczne, a szczelność IP67 pozwala montować je bezpośrednio tam, gdzie pada deszcz.

Równie dobrym miejscem na ich montaż będą łazienki i pomieszczenia brudne jak WC, pralnie, suszarnie.

Ardant Sp z o.o. oferuje wysokiej klasy lampy IP67, kinkiety IP67, plafony IP67 od najlepszych producentów polskich i zagranicznych.

Co to jest IP67?

Ten współczynnik ochrony IP chroni oprawę i źródło światła zarówno przed wodą (deszczem, kroplami, strumieniem wody), ale także przed drobnym pyłem. Hermetyczna oprawa IP67 pozwoli zachować żywotność lampy i nie sprawi, że zepsuje się ona zbyt szybko. IP67 to jeden z możliwie najwyższych stopni ochrony, który stosowany jest w łazienkach czy pralniach. Kupując lampy IP67 chronisz przed wilgocią nie tylko żarówkę, ale i instalację elektryczną.

Jeśli interesują Cię nasze produkty, odwiedź nasze sklepy internetowe i stacjonarne.

Więcej na: https://ardant.pl/lampy-do-lazienki/

Dane firmy:
Ardant Sp z o.o.
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
KRS 0000632157